اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش و راهنمای کار

اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش و راهنمای کار

اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش بانه لوکس طراحی خاص لباسشوییی بوش می شود تا علاوه بر نتیجه شستشو عالی از الیاف لباس نیز حفاظت می کند.

وجود روزنه های نا متقارن باعث بارش باران مانند در دیگ شده و شستشو با حجم بالا را با نتیجه عالی ممکن میسازد.

این عملکرد باعث توزیع بهینه اب در دیگ شده و زمان خیس خوردن لباسها را کاهش می دهد.

اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش بانه لوکس همه لباسشویی ها ی برند بوش با امنیت بالا ساخنه شده اند.مثلا می توان به لوله ها و اتصالاتی با قدرت تحمل فشار زیاد اب و سیستم قفل الکترونیکی اشاره کرد.

Aqa Stop قطعه ای است که اگر در هر نقطه ای از مسیر عبور اب نشستی اپیدا کند فورا ان را قطع می کند.

 

اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش1  برنامه ای کاملا متفاوت که در دور موتور  rpm 27 دور معمول 50 rpm طراحی شده و شستشویی نرم را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود به بافت و تار و پود البسه پشمی کوچک ترین صدمه ای وارد نمی شود.

اصطلاحات ماشین لباسشویی بوش بانه لوکس با توجه به برنامه ای که انتخاب می کنید و با کمک این ویژگی می توانید زمان شستشو را تا 60% کاهش دهد.همه برنامه به جز شستشوی 15 دقسقه ای قابل ترکیب با این برنامه می باشد.

مثلا شستشوی 5 کیلوگرمی لباسها فقط در برنامه 60 دقیقه ای امکان پذیر می باشد در حالیکه با کمک این برنامه بدون پایین امدن کیفیت شستو لباسهای 5 کیلوگرم را در کمتر از 30 دقیقه انجام خواهد داد.

 

با استفاده از این سیستم هوشمند از مصرف مواد شوینده لباسشویی صرفه جویی می کند.برخلاف لباسشویی های معمولی که در هر 10استفاده از مواد شوینده 9 بار ان اتلاف می شد.

با وجود این تکنولوژی منحصر بفرد با پر کردن مخزن شوینده دستگاه به طور هوشمند میزان  مورد نیاز ماده شوینده را اندازه گیری می کند.این ویژگی حدودا تا 20 شستشوی بعدی دیگر نیازی به افزودن شوینده نخواهد بود.

 

loghman abdolahzadeh
آگوست 15, 2020